top of page

 תקנון האתר ומדיניות פרטיות

תקנון ותנאי שימוש

של קורסים דיגיטלים ושירותים נוספים של

רוני ענבר  - מורה בכירה לויג'נאנה יוגה, 

בוגרת קורס הכשרת מטפלים מטעם המרכז הישראלי לטיפול בכאב ממקור רגשי TMS 

 

רוני ענבר  מספקת פלטפורמה לצפייה והשתתפות בשיעורי יוגה וקורסים של יוגה דרך אתר אינטרנט ודרך פלטפורמות: רב מסר, סקולר, זום, פייסבוק, ערוץ יוטיוב, ואתר אינטרנט, ובאמצעות שירותים אחרים אותם היא מספקת כגון: ליווי אישי, שיעורים פרונטליים, סדנאות, להלן ביחד נקראים "שירותים".

 

תנאי שימוש אלה מסדירים את גישתך לאתר ולשירותים נוספים מאת רוני ענבר. "משתמשת" ו/או "את" היא משתמשת באתר ו/או ב״שירותים״ נוספים. 

 

כניסה לאתר מהווה את הסכמתך ל"תנאי השימוש" וכן למדיניות סודיות (להלן ״מדיניות הפרטיות״), ומשמעותה קבלה מלאה של תנאי השימוש. המשתמשת מתבקשת לקרוא את התקנון ואת "תנאי השימוש" בתשומת לב.

 

מטעמי נוחות נוקט התקנון בלשון נקבה, ואולם כל הנאמר בו מתייחס לנשים ולגברים כאחד.

 

רוני ענבר ו/או "מועדון היוגיסטיות" (להלן: "רוני ענבר" ו/או "הנהלת האתר") שומרים לעצמנו את הזכות, לפי שיקול דעתנו הבלעדי, לשנות או להשלים "תנאי השימוש" בכל עת. את מסכימה למלא אחר שינויים אלה. אחריות לקריאת "תנאי השימוש"  המתעדכנים חלה עליך. המשך השימוש שלך באתר אחרי שינוים ו/או השלמות מהווה הסכמתך לתיקון "תנאי השימוש".

כללי:

הגלישה באתר ו/או הרשמתך כמנויה בחינם או בתשלום לקבלת שירותיו, ייחשבו להסכמה מצדך לתנאים אלה.

הינך מסכים/ה לקבל דיוורים במייל ו/או בסמס מהחברה.

הנהלת האתר  רשאית להשעות, לחסום או להפסיק לאלתר את גישת המשתמשת לשירות אם הפר את תנאי התקנון.

בגלישתך באתר את מסכימה כי רוני ענבר עשוייה לשנות כל חלק באתר בכל עת או להפסיק את מתן השירותים או כל חלק מהם מכל סיבה שהיא, ללא הודעה מוקדמת וללא כל אחריות.

אין לעשות באתר או באמצעותו כל שימוש למטרות בלתי חוקיות.

אין לרשום לאתר אדם אחר שלא בהסכמתו ו/או ללא נוכחותו מול המסך בשעת הרישום ולאחר שהוסברו לו כל תנאי תקנון זה.

כל זכויות הקניין הרוחני וזכויות היוצרים בקשר לאתר ולשירותים שייכים לרוני ענבר.

 

 

 

תנאי שימוש

הרישום באתר הוא לשימוש האישי והבלעדי של הגולש אשר אינה רשאית להעביר את הרשאת השימוש לאדם אחר כלשהו. חובה מיוחדת לדייק לחלוטין בכל הפרטים האישיים הנדרשים לצורך הרישום ולצורך הקשר השוטף עם המנוי.

 

ההרשמה בתשלום עבור מוצרי המידע והקורסים השונים באתר נועדה לשימוש פרטי בלבד, ואין למסור את פרטי הכניסה לאדם אחר שאינו רשום בתשלום.

 

בכוונת הנהלת האתר כי האתר ושירותיו יהיו זמינים בכל עת. יחד עם זאת אין ביכולת הנהלת האתר להתחייב לזמינות רצופה ללא תקלות וללא “נפילות”. כמו כן רשאית הנהלת האתר להפסיק את השימוש באתר מעת לעת לצורכי תחזוקתו וארגונו. לא יינתן כל פיצוי כספי/זיכוי בשל תקלות באתר או הפסקות במתן השירות.

 

כל התכנים, העיצוב והמדיה הקיימים באתר מוגנים בזכויות יוצרים. אין להעתיק, ולשכפל מידע מהאתר, לרבות לאתר אחר תחת שמך.
 

אין להפעיל או לאפשר להפעיל כל יישום מחשב או כל אמצעי אחר, לרבות תוכנות וכדומה, לשם חיפוש, סריקה, העתקה או אחזור אוטומטי של תכנים מתוך האתר. בכלל זה, אין ליצור ואין להשתמש באמצעים כאמור לשם יצירת לקט, אוסף או מאגר שיכילו תכנים מהאתר.

 

אין להציג תכנים מהאתר ללא רשות מפורשת בכתב מרוני ענבר, אין להציג תכנים מהאתר בתוך מסגרת (Frame), גלויה או סמויה. אין להשתמש בקבצים הגראפיים באתר.

 

התכנים באתר ניתנים כפי שהם ואינם מותאמים אישית לכל אדם. השימוש בתוכן הוא על אחריותך הבלעדית.

 

 הנהלת האתר ו/או רוני ענבר יכולים לשנות מדי פעם את מראה האתר והתכנים המופיעיםבו.

 

רשאי לבצע פעולות באתר

 

כל אדם תושב מדינת ישראל בן 18 ומעלה אשר ברשותו כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי המצויינות להלן ושהינו בעל תא דואר אלקטרוני ברשת. חברות האשראי הינן: ישראכרט בע"מ, ויזה כ.א.ל, ויזה אלפא.

מבלי לגרוע מהאמור לעיל, תנאי מוקדם לאישור פעולה סליקת הכרטיס והעברת הכספים יבוצעו ע"י חברת קארדקום בע"מ ולפי כללי אבטחת המידע.

 


 

מועד השלמת הזמנה

 

רק אישור עסקה מחברת האשראי מהווה אישור על השלמת ההזמנה אצל הנהלת האתר. 

 

לאחר השלמת הרכישה ישלח אישור הזמנה אל כתובת הדוא”ל שנמסרה במועד ביצוע ההזמנה. לאחר קבלת אישור התשלום מחברת האשראי, תיפתח אפשרות צפייה בלתי מוגבלת  או מוגבלת בזמן, בתוכן שרכשת לפי תנאי החבילה שבחרת.

 

 

פרטי המשתמש ומדיניות הפרטיות 

 

 

מסירת פרטי הגישה האישיים לאחר התשלום מהווה הפרה של חוקי האתר ותגרור לפתיחת הליכים משפטיים כנגד המפר  ודרישה לפיצוי כספי.

 

למען הסר ספק יודגש כי המשתמשים מחויבים למילוי פרטים מדויקים ונכונים. מובהר כי מסירת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית. 

 

פרטי כרטיס האשראי של הרוכשים לא יישמרו במאגר הנהלת האתר ולא יעשה בהם שימוש מלבד לשם רכישת השירות וכמו כן לא יועברו לצד ג׳.

 

תשלום ואספקה

 

החיוב הינו מיידי, חשבונית מס /קבלה ומייל אישור על ההרשמה יישלחו לאחר התשלום באופן אוטומטי ממערכת קארדקום. ו/או רב מסר ו/או חשבונית ירוקה. בהתאם לשירות הנרכש.

 

המחירים באתר כוללים מע"מ, אלא אם כן צוין אחרת מפורשות.

 

קבלת התכנים תבוצע בהתאם לתנאים המופיעים בעמוד המכירה.

 

ניתן לרכוש תכני משתמשים ו/או כל שירות אחר המפורסם על ידי רוני ענבר באמצעות שימוש בכרטיס אשראי ו/או אמצעי תשלום אחר שיהיה קביל על הנהלת  האתר ו/או רוני ענבר. 

 

במידה והתשלום על המוצרים לא יושלם הנהלת האתר רשאית להפסיק את השימוש ולהוציא אותך מיידית מן המערכת הפנימית.

 

כל הרוכשת שירות באתר רשאית לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981. ותקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 (להלן: "חוק הגנת הצרכן").

במקרה של ביטול עסקת רכישת הקורס הדיגיטלי : תקופת הביטול בתוך ארבעה עשר ימים מיום ביצוע העסקה.

ביטול עסקה ייעשה בכתב בלבד באמצעות פניה לדואר האלקטרוני לכתובת: roniinbar9@gmail.com.  במקרה של ביטול, במידה והעסקה התבצעה בתשלום באמצעות כרטיס אשראי, רוני ענבר תעביר את הוראת הביטול לחברת האשראי בתוך 14 הימים. הזמן שבו תזכה חברת האשראי את הלקוח תלוי בחברת האשראי.

 

תנאים נוספים

 

הנהלת האתר לא תישא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי לשירותים ו/או לטיבם ו/או למועד אספקתם ו/או לאופן אספקתם.

 

הנהלת האתר לא תישא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי לכל מקרה שבו רכישה של משתתף לא תתקבל במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ממשתתף לרכוש שירותים.

 

החברה שומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר ולבטל את הרכישה על פי שיקול דעתה.

 

על התקנון יחול הדין הישראלי. סמכות השיפוט לגביו לבתי המשפט המוסמכים במחוז חיפה בלבד.

 

מבלי לגרוע מהאמור לעיל, במידה וגורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת הנהלת האתר יעכבו ו/או ימנעו את קיום מכירת השירותים באופן מלא או באופן חלקי, ובדרך כלשהי, ו/או את אספקת השירותים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, ו/או אם יפגעו תקלות במחשוב ו/או מערכות הטלפון ו/או כל גורם תקשורת אחר בהשלמת תהליך הרכישה, ו/או אם בשל פעולות איבה ו/או שביתה ו/או השבתה ו/או גיוס מילואים בהיקף מיוחד ו/או כל גורם אחר שהינו בגדר כוח עליון ימנע ו/או ייפגע תהליך רכישת השירותים ו/או אספקת השירותים ו/או אם יחולו שינויים בשיעורי המס ו/או היטלים החלים על השירותים בין מועד פרסום המוצר לרכישה לבין מועד האספקה המתוכנן על פי תנאי רכישת השירות, רשאית הנהלת האתר להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה.

 

במידה ותחול טעות בהדפסה, בתיאור השירות, ו/או במחירו, בתנאי התשלום, בתמונת השירות או בכל חומר הדפסה אחר, או בקבלת הנתונים ממבצע פעולה באתר רשאית הנהלת האתר, אך לא חייבת, לבטל את הרכישה הספציפית.

 

 הנהלת האתר שומרת על זכותה לשנות תקנון וכללי השתתפות אלו מעת לעת.

 


 

הצהרת בריאות

 

הנני מצהירה כי אני מבינה שפעילות גופנית, היא פעילות מאומצת, לעתים פחות ולעתים יותר וכי מומלץ להתייעץ עם רופא לפני תחילת כל פעילות גופנית, שגרת אימון ו/או סדרת האימון המוצגת בכל אחד מהשיעורים המופיעים באתר. ידוע לי כי ישנם שיעורים ברמת שונות, רמת מתחילים וגם רמת מתקדמים. 

הנני מבינה כי מטרת הקורסים הדיגיטלים, והשירותים הנוספים הינה לתת לאנשים עקרונות, כלים מעשיים וסביבה תומכת ומקדמת לאימון יוגה יומי. וכי הנהלת האתר ו/או רוני ענבר אינם יכולים להבטיח לי תוצאות כלשהן בשירותים, בקורסים וברעיונות המוצגים באתר וכי התוצאות  תלויות בי בלבד ובמה שאבחר לעשות ו/או שלא לעשות. 

 ההחלטות המתקבלות ויישום ההנחיות בשיעורים הנלמדים ע"י רוכשי המנוי והשירותים הנוספים בתשלום ו/או בחינם הם באחריותו הבלעדית של רוכש הקורס והשירותים. 

אנו רואים את תפקידנו כאחראים לספק לך את המידע והתוכן ברמה הגבוהה ביותר על מנת שתקדמי את אימון היוגה שלך. שום דבר בעמודים אלו ובאתרים שלנו, אינו הבטחה לתוצאות, ואין באמור במידע המפורסם ובשירותים להוות מידע ויעוץ רפואי, פסיכולוגי או נפשי מכל סוג שהוא.

אין במידע המועבר בקורסים ו/או ב״שירותים״ כדי להוות תחליף לטיפול פסיכולוגי, פסיכיאטרי ו/או נפשי ע״י איש מקצוע מוסמך.

יוגה הינה פעילות גופנית מאומצת. קיימות רמות שונות של תרגול. יש תרגול למתחילים ויש תרגול למתקדמים. בהתאם לכך, מומלץ להתייעץ עם רופא לפני תחילת כל תהליך של פעילות גופנית, שגרת אימון או סדרת אימון שמוצגים בכל אחד מקטעי הוידאו.

בשימוש בתכנים, את מצהירה כי את מבינה כי בכל פעילות גופנית יש סיכון לפגיעה גופנית או נפשית. את מבינהכי האחריות היא שלך להעריך את היכולות הגופניות והנפשיות שלך ביחס לפעילויות ששהינך מבצעת אשר הינן ברמות קושי שונות.

רוני ענבר אינה מוסמכת לתת ייעוץ רפואי או אבחון. כל ההצעות, הערות, הוראות והנחיות, ביחס לתרגול היוגה: תנוחות, מדיטציה, נשימות - אינן בגדר דרישה. הן מתבצעות על אחריותך בלבד ורק כי בחרת בכך בעת צפייה בסרטוני וידאו.  אין לפרש דבר המופיע בשיעור כייעוץ ו/או אבחון רפואי כלשהו.

 

באחריותך לוודא כי על ידי השתתפות בשיעורים, קורסים, תכניות ופעילויות חינם או בתשלום - אינך עושה מעבר ליכולות שלך וכי תבחרי פעילות המתאימה ברמתה לכישורים ולרמת היכולות שלך. כך גם ביחס לכל מצב נפשי או פיזי ו/או מגבלות נוספות שיש לך. על אחריותך הבלעדית לקבוע אם כל התאמה או ציוד המוצעים בשיעור מתאימים לרמת היכולת והמצב הגופני והנפשי שלך. את מוותרת במפורש על כל טענה שיש לך בכל עת בגין פגיעה מכל סוג שהוא כנגד רוני ענבר ו/או מי מטעמה המעביר את השיעורים. השיעורים  אינם מכוונים לאנשים מתחת לגיל 18. בשימושך באתר ובמידע שמסרת הצהרת  שגילך שמונה עשרה (18) ומעלה. במידה והינך מתחת לגיל 18 הינך מתבקשת שלא לעשות שימוש באתר ובשירותים המוצעים בו. בכל מקרה כל שימוש מסוג זה הינו  באחריותך המלאה והבלעדית. 

הנני מצהירה, מסכימה ומבינה כי הנני האחראית הבלעדית על תוצאות השימוש באתר ובשירותים המוצעים על ידי רוני ענבר וכן כי הנני האחראית הבלעדית על מצבי הבריאותי, הגופני והנפשי ועל תוצאות התרגול שאבצע במסגרת שימושי באתר ובשירותים הנרכשים מרוני ענבר. 

הנני מאשרת שאני מודעת כי השירותים שרכשתי מרוני ענבר אינם מהווים תחליף לכל טיפול ברפואה קונבנציונאלית ו/או לכל התייעצות ברופא קונבנציונאלי ו/או לכל טיפול נפשי וכי אין בכוונתי להפסיק טיפול תרופתי כלשהו ללא התייעצות ברופא. 

Button
11062b_f0cd2b56e86443d68d21b6bc12fe055c_
bottom of page